PORTMAKSAN PLATFORM VE ASANSÖR


Asansör sektörüne verilen uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi donanımı ile her türlü asansörün montaj, revizyon ve bakım hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak gerçekleştirmektedir.

Geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak lift ve Platform hizmeti sunuyoruz..
Günün her anında, geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak yanınızdayız.

Portmaksan Vizyonu;


Vizyonumuz, Dünyada ve ülkemizde gelişen hareketli platform, yük ve personel taşıyıcı ürünleri daha güvenilir teknolojiler uygulayarak modüler, hızlı ve kolay monte edilen tekrat tekrar kullanıma uygun kullanım bölgesindeki iklim koşullarına mühendislik sdandartlarına ve müşterilerimizin kullanım ihyaçlarına uygun üretim gerçekleştirmektir.

Portmaksan Misyonu;


Misyonumuz, müşterilerimizin değişen ürün taleplerine hızlı ve ekonomik çözüm üretmek ürünlerimize olan ilgiyi sürekli kılmak ve ürün kalitesini arrmak amacı ile sürekli teknolojik yartırımlar yapmak gelişen iş hacmine parelel olarakta ülkemizin sanayi gelişimine katkıda bulunmak ve istihdam seviyesini artırmaktır.


PORTMAKSAN PLATFORM ASANSÖR evrensel gelişmeleri birebir takip eden misyonu, bugünden yarının inşaat sektörüne destek olmayı hedefleyen vizyonu ile geleceğe doğru güvenle ilerlemektedir.

PORTMAKSAN PLATFORM ASANSÖR LTD.ŞTİ’NE İLİŞKİN KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASINA VE İŞLENMESİNE DAİR AYDINLATMA METNİ

Portmaksan Platform Asansör Ltd.Şti(“Veri Sorumlusu”) olarak; kişisel verilerinizin gizliliği ve güvenliğine önem verilmekte ve özel hayatın gizliliği başta olmak üzere, Anayasa ile güvence altına alınan temel hak ve özgürlüklerin güvence altına alınması ilkeleri azami hassasiyetle gözetilmektedir.

Aydınlatma metninin tümü için tıklayınız...